Dla najmłodszych i nie tylko – festiwal lodów rzemieślniczych oraz inne atrakcje w Domach Towarowych Wars Sawa Junior

Pasaż Wiecha za Domami Towarowymi Wars Sawa Junior
 • Data wydarzenia:
  3 czerwca 2022 - 12:00
 • Koniec wydarzenia:
  5 czerwca 2022 - 18:00
 • Odpowiednie dla dziecka w wieku:
  0-3, 4-6, 7-10, 11-13, 14-18

Dla najmłodszych i nie tylko – festiwal lodów rzemieślniczych oraz inne atrakcje w Domach Towarowych Wars Sawa Junior

Degustacja lodowych przysmaków, teatrzyk lalkowy, muzyczne spektakle – to tylko część atrakcji, które czekają na najmłodszych i nieco starszych gości Pasażu Wiecha przy Domach Towarowych Wars Sawa Junior w najbliższy weekend. Wspólnemu świętowaniu Dnia Dziecka w centrum Warszawy będzie towarzyszyć trzydniowy festiwal lodów rzemieślniczych z udziałem popularnych producentów.

W dniach 3-5 czerwca na Pasażu Wiecha będzie można skosztować lodów wytwarzanych według tradycyjnych receptur, z użyciem naturalnych, sezonowych składników i bez „ulepszaczy”. Na stoiskach nie zabraknie też ciast, pączków, pachnących gofrów czy baklawy. Swoją obecność zapowiedziały marki rzemieślnicze, które w ostatnich latach podbiły serca i podniebienia smakoszy słodkości, w tym Pracownia Lodów Summer’s, Lodziarnia Lodowiec, Zacne Lody, Lody Kosmos oraz Piekarnia Cukiernia Grzybki.

W piątkowe popołudnie dzieci spotkają też szczudlarzy i animatorki z bańkami mydlanymi. Każdy będzie też mógł wykonać własną przypinkę ze śmiesznym hasłem. O godz. 18:30 na Pasażu Wiecha wystąpi akustystyczne trio z wokalistką Małgorzatą Skrzyniarz.

Sobotnie atrakcje rozpoczną się w samo południe, kiedy wystartuje strefa z malowaniem buź oraz zmywalnymi tatuażami. O godz. 12 zaplanowano też przedstawienie lalkowe „Bajka o jeżach”, które dla najmłodszych będzie świetną okazją do poznania zwyczajów tych ciekawskich zwierząt, a także ich roli w miejskim ekosystemie. Przez cały dzień na Pasażu Wiecha powstanie również wielki dziecięcy mural, a o godz. 14 i 16 odbędzie się spektakl muzyczny „Opowieści z tykwy” z aktywnym udziałem dzieci i młodzieży, oparty na historiach z Afryki, Australii i Azji zilustrowanych brzmieniem oryginalnych, etnicznych instrumentów. Dzień zakończy kolejny akustyczny koncert – o godz. 18 wystąpi wokalno-gitarowe trio w składzie: Maja Koterba, Pasha Triput, Paweł Grzesiuk.

Przez cały weekend będzie można także otrzymać kupony na pyszne napoje: lemoniady i bubble tea z Lodolandii w mieszczącej się przy Domach Towarowych Wars Sawa Junior.

Szczegóły programu na: www.warssawajunior.pl

Lokalizacja: Pasaż Wiecha za Domami Towarowymi Wars Sawa Junior
Kiedy: 3-5 czerwca
Godziny: piątek i sobota 12-19, niedziela 12-18.
Wstęp: wolny

Kategoria

Kategorie wydarzenia

Lokacja

Lokacja

Dodaj Opinię

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Miejsce
Stosunek jakości do ceny
Lokacja
Czystość

Zweryfikowane

Wyślij wiadomość

  Preferowana forma kontaktu