Skup się na swoich klientach a my zajmiemy się resztą

Homeslide_1

Potrzebujesz partnera marketingowego?

Nie szukaj dalej. Portal AtrakcjeDlaDzieci.pl pomoże Ci poprawić przychody, zwiększyć zyski i stworzyć wizerunek, z którym Twoi klienci będą mogli się identyfikować. Specjalizujemy się w targetowaniu lokalnym i ściśle współpracujemy z naszymi klientami, aby osiągnąć ich cele biznesowe. Nasz zespół jest w pełni wyposażony w umiejętności i wiedzę, aby pomóc Twojej firmie osiągnąć następny poziom poprzez wykorzystanie strategii marketingu online.

Jesteśmy zespołem specjalistów i ekspertów marketingowych, którzy zapewnią Państwu pozyskanie nowych klientów i zwiększenie sprzedaży, a także poprawią widoczność Państwa firmy online, aby zwiększyć świadomość marki. Naszą misją jest dostarczanie opłacalnych usług marketingowych, zarówno lokalnym jak i krajowym firmom, poprzez wykorzystanie naszej wiedzy i doświadczenia. Współpracując z nami można oczekiwać wymiernych rezultatów i cennych spostrzeżeń na temat klientów, które pomogą Państwu kształtować przyszłe działania marketingowe. 

  • Daj się poznać odwiedzającemu

Udostępnij informacje o obiekcie lub wydarzeniu 

  • Pokaż godziny otwarcia

Informuj klientów, kiedy mogą odwiedzić Twój obiekt 

  • Komunikuj się z odwiedzającymi

Odpowiadaj na nurtujące ich pytania 

  • Udostępnij dokładną lokalizację

Ułatw odwiedzającym dojazd  

  • Zaprezentuj swoje video

Daj się poznać klientowi zanim przyjedzie do Twojego obiektu 

  • Rezerwacje online

Sprzedawaj bilety przez internet 

  • Przedstaw cennik biletów

Zaprezentuj w jasny sposób obowiązujące ceny  

który pozwala na łatwe sprawdzenie ilości wizyt na stronie, dodawanie komentarzy, kontakt z klientami, zarządzanie kuponami rabatowymi, sprzedażą biletów i dokonywaniem rezerwacji. 

Rezerwacje mogą być dokonywane za pomocą kalendarza, który pozwala klientowi m.in. wybrać datę odwiedzin czy liczbę gościWłaściciele mogą zarządzać dostępnością obiektu poprzez blokowanie określonych godzin i dat. Mogą również ustalić ceny dla każdego gościa oraz ilość dostępnych rezerwacji. 

System sprzedaży biletów online dla każdego rodzaju miejsca lub wydarzenia. Właściciel może ustawić datę rozpoczęcia i zakończenia imprezy, cenę i liczbę dostępnych biletów. 

Jeśli masz pytania lub wątpliwości napisz do nas na maila:

kontakt@atrakcjedladzieci.pl

lub przez zakładkę: KONTAKT.

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.