Sala zabaw – uczy i bawi, by całej rodzinie przyjemność sprawić 

“W czasie deszczu dzieci się nudzą” — śpiewał Kabaret Starszych Panów. Jako rodzic przekonałeś się pewnie nie raz o negatywnej stronie nudy. Czy było Ci wtedy do śmiechu? Możesz wspomóc dziecko w samodzielnym organizowaniu swojego czasu i zabrać go do rodzinnej sali zabaw. Centrum atrakcji to miejsce zaprojektowane z myślą właśnie o najmłodszych. Z jednej strony zapewnia rozrywkę maluchom, a z drugiej edukuje i pogłębia więzi rodzinne. 

Czy jest coś lepszego od wspólnej zabawy? 

Masz wrażenie, że czas złośliwie leci z Twoim rodzicielskim potencjałem w kulki?  

Wskocz, więc do nich na Śląsku! Sala zabaw ALELE w Wilkowicach zapewnia moc atrakcji nie tylko w czasie brzydkiej pogody. 

To centrum rozrywki dla całej rodziny, a szczególnie dla maluchów w wieku od 3 do 11 lat. Lubisz obserwować radość na buzi córki czy syna? Takie samo szczęście odczuwa stymulowany zabawą dziecięcy układ nerwowy. 

Czy sale zabaw są bezpieczne? 

Sala zabaw w Wilkowicach to projekt przeznaczony dla rozbrykanych brzdąców z nieograniczonym zapasem energii. Jako przezorny rodzic możesz mieć słuszne obawy przed wprowadzeniem dziecka w nową przestrzeń. Miękkie materace, które wypełniają bawialnię, zapewniają bezpieczne interakcje rówieśnicze. 

Centrum atrakcji — czy tylko dzieci od 3 do 11 lat mają frajdę?

Marzysz o powrocie do błogiego dzieciństwa? Ostrzegam, widok kolorowych labiryntów i skaczących w kulkach dzieci wyzwoli pozytywną energię również w Tobie. 

Co robić w weekend z małym dzieckiem w czasie niepogody? 

Jeśli Ty potrzebujesz wytchnienia, a Twoja pociecha domaga się zabawy, sala zabaw alele podoła wyzwaniu. 

Bawialnia składa się z trzech pięter, a dwa z nich dostosowano specjalnie do wieku: 

  • jeden poziom sali zabaw dla dzieci do lat 3, 
  • drugi poziom sali zabaw dla dzieci od lat 3 do 11

Dzięki temu dziecko jest w bezpiecznym raju, a Ty możesz spokojnie obserwować je, popijając kawę przy stoliku. W sali zabaw alele każde dziecko ma możliwość nawiązania kontaktu z innymi maluchami. Możesz być zdziwiony, jak Twoja pociecha doskonale odnajduje się w nowych sytuacjach społecznych. 

Co mają w sobie najlepsze sale zabaw?

Na 100m2 bawialni alele Twoje dziecko nie tylko “wykąpie się” w suchym basenie. Na falowanych zjeżdżalniach i torach saneczkowych oswoi się z działaniem grawitacji i pokona własne lęki. Maluch może też wcielić się w rolę ulubionego bohatera, wspinając się po wieży spider. Nie pogardzi też trampolinami, które wybiją go w najwyższy poziom radości.

A kiedy świeci słońce… Park Przygód i Atrakcji Wilkowice zaprasza na spotkanie z naturą

Centrum Rozrywki Rodzinnej na terenie śląska to doskonały pomysł na rekreacyjny wypad z maluchami. W pełnym atrakcji parkowym zwierzyńcu możesz zapoznać dziecko ze światem zwierząt w bezpośrednim kontakcie. 

Park Przygód w Wilkowicach jest też terapią sensoryczną dla zmysłów dzieci od 0 do 11 lat. Tutaj ścieżka bosych stóp zregeneruje Wasze nogi po wymagającej wspinaczce w parku linowym.  

Strefa kreatywnej zabawy w Wilkowicach to miejsce, w które warto się wybrać całą rodziną. Atrakcje dla dzieci i dorosłych wypełnią wolny czas szaloną zabawą. Za to piaszczysta plaża i smakowite przekąski z baru zapewnią zasłużone wytchnienie.

Sprawdź godziny otwarcia i cenniki!

Sala Zabaw ALELE
Park Przygód i Atrakcji ALELE

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.